USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Locar-In Gramado - Homelland II Gramado Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Locar-In Gramado - Homelland II Gramado Locar-in Gramado - Homelland II Gramado Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Locar-In Gramado - Homelland II

Förhandsbokning
2026-08-26
2026-08-27

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

23

Locar-In Gramado - Homelland II

 Wi-Fi
 Luftkonditionering
 Husdjur ej tillåtna

Inga husdjur


Lägenheten Locar-In Gramado - Homelland II med 2 sovrum, som har plats för upp till 6 gäster, ligger 500 meter från Rua Coberta. Det behändiga läget erbjuder enkel tillgång till Kyrkan Paróquia de São Pedro Apóstolo cirka 6 minuters promenad bort.

Vaxkabinett kan nås på några minuter med bil, medan Square of Ethnic Groups ligger precis vid den välkomnande lägenheten. Det tar dig 25 minuter att promenera till Hollywood Dream Cars-museet.

Lägenheten Locar-In Gramado - Homelland II erbjuder gästerna badrumsfaciliteter, såsom hårtorkar, badlakan och handdukar.

För din bekvämlighet har den 90 m² stora lägenheten ett komplett kök utrustat med kylskåp, ugn och köksredskap. Busstationen Rodoviaria Gramado ligger också mindre än 650 meter bort.

  • Lokala sevärdheter
  • Museu de Pedras Preciosas e Minerais
    4875 km
  • Festivals Palace
    550 m
  • Saint Peter's Church
    550 m
  • Tomasini Kart Circuit
    4987 km
  • Black Lake Park
    2 km
  • Parque Tomasini e Restaurante Carazal
    4774 km
  • A Mina
    4662 km
  • Gramado Mine
    4854 km
  • Flygplatser
  • Hugo Cantergiani regionala flygplats
    67 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Inga husdjur
  • Bagageförvaring
  • Omklädningsrum
  • Hiss

Mat och drycker

  • Torktumlare
  • Köksgeråd

Aktiviteter och avkoppling

  • Trädgård
  • Grill faciliteter

På rummet

  • Luftkonditionering
  • Sittgrupp
  • Tvättmaskin

Hotellregler

Incheckning: från 16:00 till 19:00
Utcheckning: från 07:00 till 12:00

Vanliga frågor

  • Vilka populära sevärdheter ligger nära den välkomnande lägenheten Locar-In Gramado - Homelland II?

    Rua Coberta samt Square of Ethnic Groups är några av de sevärdheter som ligger i närheten av den välkomnande lägenheten Locar-In Gramado - Homelland II.
  • Hur lång är det till stadens centrum från lägenheten Locar-In Gramado - Homelland II?

    Det tar 10 minuters promenad från lägenheten Locar-In Gramado - Homelland II till stadens centrum.
  • Hur mycket kostar det att boka den välkomnande lägenheten Locar-In Gramado - Homelland II?

    Priset för att boka den välkomnande lägenheten Locar-In Gramado - Homelland II är 86$.
  • Erbjuder lägenheten Locar-In Gramado - Homelland II parkering?

    På lägenheten Locar-In Gramado - Homelland II finns gratis privat bilparkering där du kan parkera din bil.
  • Vad är denna lägenhets storlek?

    Denna lägenhets yta är 90 kvadratmeter.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-08-26
2026-08-27

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Locar-In Gramado - Homelland II, Brasilien

148 Rua Bela Vista, Gramado, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © riograndedosulhotels.net

All rights reserved